Frequently Asked Questions


Learn what you like about shopping on our website is located before the questions were answered, you can learn if you can not find the answer by telling us fill in the form.

» İleritrafik.comdan alışveriş yapmak neden avantajlıdır?

İleritrafik.com üretici garantisi ile çalışmaktadır. Türkiyenin lider trafik ürünleri üreticisinin yetkili online satış noktası olan İleritrafik.com, siparişlerinizi hızlı, stoktan teslim bir süreçte teslim eder.

» ileritrafik.com üzerinden kredi kartı ile alışveriş yapabilir miyim?

Evet, sitemiz üzerinden bütün kredi kartları ile alışveriş yapabilirsiniz. Ayrıca Garanti Bonus kartlara peşin fiyatına 4 taksit imkanı sunulmaktadır.

» Hangi illere teslimat yapıyorsunuz?

İleri Trafik Türkiyenin 81 ilinde her noktaya ürün sevkiyatı gerçekleştirmektedir. Anlaşmalı kargoları ile ekonomik koşullarda ve hızlı bir şekilde üretici garantisi ile ürünlerinize kavuşursunuz.

» Ürünleriniz hakkında daha fazla bilgi nasıl alabilirim?

ileritrafik.com sitemiz üzerinde ürün açıklamalarında ihtiyaç duyduğunuz bütün bilgiler verilmeye çalışılmaktadır. Amacımız ziyaretçilerimizin ürünler hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olması, montaj ve ürün kurulumu ile ilgili en geniş şekilde bilgilendirmeyi sağlamaktır. Bunun dışında merak ettiğiniz soruları 0 312 227 83 85 numaralı telefonumuzdan müşteri temsilcilerimize yönlendirebilirsiniz.

» ileritrafik.com hangi trafik malzemelerinin satışını gerçekleştirmektedir?

Trafik tanzimi hayat kurtarır ilkesiyle yola çıkan İleri Trafik, yol ve iş güvenliği alanında en geniş çeşidi sunmayı amaçlamaktadır. Bu doğrultuda; delinatör, hız kesici kasis, trafik konisi, yol butonu, trafik güvenlik aynası, araç altı arama aynası, iç mekan güvenlik aynaları, uyarı dikmesi, yol bariyeri, solar üçgen flaşör, güneş enerjili ledli levhalar, güneş enerjili ledli flaşör, solar üçgen flaşör, mantar bariyer ürün çeşitlerini sunmaktadır.

« «
- 1 -
» »
Total number of pages: 1 Viewing: 1